GRAŽIAUSIAS ŽODIS AČIŪ

AČIŪ! AČIŪ! Ko gero mandagiausias žodis bet kokia pasaulio kalba. Gražiausias žodis, turintis didžiulę, gal net magišką galią.

Mūsų įstaigos vaikai diskutavo apie šio žodžio prasmę: kam ir kada jį sakome, ar dažnai vartojame, gal kartais pamirštame ir ne visiems pasakome. O padėkoti tikrai turime kam: mamai, tėčiui, šeimai, draugams, mokytojams, vadovams... Kam šiandien norime padėkoti- sudėliojome iš akmenėlių, flomasterių kamštelių, saldainukų, juodųjų saulėgrąžų, raudonųjų pupelių, moliūgo sėklų, žirnių, grikių, net pienių žiedų. Išmatavome, net bandėme pasverti, lyginome pagal spalvas, formas, dydį...Ir uodėme... Sako ,,...neišreikšti nuoširdaus AČIŪ, tai tarsi pakuoti dovaną kam nors ir niekada jos nedovanoti" (Čipas Konlis).

O štai ir gegužės mėnesį vykdyto STEAM projekto ,,Mažas esu, eksperimentuoti galiu" užfiksuotos grupių eksperimentinės veiklos. AČIŪ - toks trumpas, bet savyje talpinantis daug prasmės, dėkingumo, meilės, dėmesio ir pagarbos. AČIŪ JUMS VISIEMS!