8-2G mokinių vizitas Lenkijoje pagal Erasmus +

  • Paskelbė : Jūratė Brazlauskienė
  • Paskelbta: 2023-03-17
  • Kategorija: Projektinė veikla

Vasario 27 d. - kovo 7 d. Vydmantų gimnazijos 8-2G mokinių grupė vyko į Lenkiją, Wisla miestą pagal Erasmus + projektą "Democrazzy". Mokiniai projekto metu susitiko su bendraamžiais iš Lenkijos ir Ispanijos. Kartu praleidę daugiau nei savaitę, dalyvavo įvairiose veiklose, kaip susitikimas ir diskusija su EU Parlamento nariais, vizitas į Bielsko Biala regioną, lankymasis regiono jaunimo plėtros organizacijoje, dalyvavimas apvaliojo stalo diskusijoje apie jaunimo įsitraukimą į miesto ar rajono savivaldą, projekto plakatų ir graffiti kūrimas išreiškiant savo požiūrį į demokratiją. Mokiniai iš Lietuvos ruošėsi ir pristatė savo šalį, vaišino lietuviškais patiekalais, mokė lietuviškų šokių ir žaidimų, vėliau susipažino ir su Ispanijos ir Lenkijos šalių kultūra, tradicijomis. 

Puikiai surengtass vizitas ir jo metu vykusios veiklos leido mokiniams praplėsti akiratį, susirasti draugų, pažinti kitas šalis. Mokiniai lavino komunikacijos, bendravimo, užsienio kalbos, kalbėjimo prieš auditoriją,  savarankiškumo ir kt. igūdžius. Erasmus + projektai mokiniams - puiki proga visapusiškai augti. 

Daugiau apie Erasmus + projektą galima rasti žemiau esančioje nuorodoje. 

https://erasmus-plus.ec.europa.eu/lt/programme-guide/part-b/key-action-1/mobility-school

 

Nuotraukos:
Jūratė Brazlauskienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos