Krepšinio 3x3 varžybos

• Paskelbta: 2023-02-27
  • Kategorija: Didžiuojamės

Vasario 22 dieną Kretingos sporto mokyklos salėje vyko 2022/2023 mokslo metų  rajono kaimo mokyklų žaidynių vaikinų krepšinio 3x3 varžybos. Gimnazijos vaikų krepšinio 3x3 komanda (g. 2010 m. ir jaunesni) laimėjusi tris susitikimus ir patyrusi vieną pralaimėjimą savo amžiaus grupėje iškovojo antrąją vietą. Komandoje žaidė: Aringas Gasiūnas 4 kl., Arnas Gudas 6 kl., Nedas Paškevičius 6 kl., Džiugas Ramonas 6 kl. Ir Devinas Kavaliauskas 6 kl.
Gimnazijos jaunučių vaikinų krepšinio 3x3 komanda (g. 2007 ir jaunesni) laimėjusi vieną susitikimą ir patyrusi vieną pralaimėjimą savo amžiaus grupėje iškovojo antrąją vietą. Gimnazijos garbę gynė septintokas Žygimantas Daugėla, aštuntokas Nojus Liutkus ir 1G klasės gimnazistai Nerius Bruzdeilinas ir Lukas Dabrickas.
 Varžybų nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti Kretingos sporto mokyklos medaliais ir komandinėmis taurėmis.
Sveikiname gimnazijos komandas prizininkes.

Romas Mažionis