Kretingos r. Vydmantų gimnazija

Mokslo metus palydint

  • Paskelbė : Jūratė Brazlauskienė
  • Paskelbta: 2026-06-15
  • Kategorija: Išvyka

5 klasės mokiniai mokslo metus užbaigė smagia išvyka prie tvenkinio.
Piknikas, įvairūs žaidimai, bendravimas ir gera nuotaika tapo puikia šių mokslo metų pabaiga. Kartu praleistas laikas sustiprino draugystę ir paliko daug gražių prisiminimų.
Kupini džiugių emocijų ir vasariškos nuotaikos pasitikome ilgai lauktas vasaros atostogas!

Nuotraukos:
Violeta Lukošienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Naujienų archyvas