Gimnazijos mergaitės kvadrato varžybose iškovojo trečiąją vietą!

• Paskelbta: 2023-11-09
  • Kategorija: Didžiuojamės

Lapkričio 9 dieną Kretingos sporto mokyklos salėje vyko 2023 - 2024 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių miesto bendrojo ugdymo mokyklų mergaičių kvadrato varžybos, kuriose dalyvavo Marijono Daujoto ir Simono Daukanto progimnazijų bei Pranciškonų ir Vydmantų gimnazijų komandos.
Miesto bendrojo ugdymo mokyklų mergaičių kvadrato varžybose  mūsų gimnazijos atstovės iškovojo trečiąją vietą.
Varžybų nugalėtojos ir prizininkės apdovanotos Kretingos sporto mokyklos medaliais ir komandinėmis taurėmis.
Komandoje žaidė: šeštokės – Lijana Ramonaitė, Lily Rudytė, Gabrielė Rupšaitė, penktokės – Nelija Bartkutė, Dangė Gruzdytė, Kamilė Ilgaudaitė, Kamilė Kontrimaitė, Jonė Markauskaitė, Liepa Margevičiūtė, Samanta Gedminaitė ir Gabija Petrauskaitė.
Sveikiname trečios vietos laimėtojas!

Romualdas Mažionis