Vydmantų gimnazijos mergaitės kvadrato varžybose užėmė trečią vietą!

• Paskelbta: 2023-11-23
  • Kategorija: Didžiuojamės

Lapkričio 22 dieną Vydmantų gimnazijos sporto salėje vyko 2023 - 2024 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių rajono bendrojo ugdymo kaimo mokyklų mergaičių kvadrato varžybos, kuriose dalyvavo Kartenos mokyklos - daugiafunkcio centro, Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinės mokyklos ir Vydmantų gimnazijos komandos.
Rajono bendrojo ugdymo kaimo mokyklų mergaičių kvadrato varžybose mūsų gimnazijos atstovės iškovojo trečiąją vietą.
Varžybų nugalėtojos ir prizininkės apdovanotos Kretingos sporto mokyklos medaliais ir komandinėmis taurėmis.
Komandoje žaidė: šeštokė – Lijana Ramonaitė, penktokės – Nelija Bartkutė, Dangė Gruzdytė, Kamilė Ilgaudaitė, Kamilė Kontrimaitė, Jonė Markauskaitė, Liepa Margevičiūtė, Samanta Gedminaitė ir Gabija Petrauskaitė.
Sveikiname trečios vietos laimėtojas.

Romualdas Mažionis