Kalėdiniai sporto renginiai gimnazijoje

• Paskelbta: 2022-12-21

Vydmantų gimnazijoje gruodžio mėnesį vyko kalėdiniai sporto renginiai. Gruodžio 5 dieną vyko Kalėdinis baudų metimų konkursas. Taikliausiai baudas metė 4G klasės mokinys Aldas Markauskas iš 20 baudų pataikęs 18, antrąją vietą  iškovojo 3G klasės mokinys Dennis Yavuzer, trečias liko 2G klasės  mokinys Dennis Baužinskis.

Gruodžio 12 dieną vyko kalėdinis tritaškių metimų konkursas. Konkurso dalyviai iš trijų padėčių turėjo atlikti po penkis tolimus metimus. Už kiekvieną taiklų metimą buvo skiriamas 1 taškas, o paskutiniai trijų  padėčių metimai vertinami dviem taškais. Galimas maksimalus  18 taškų surinkimas.  Tritaškių konkurse nepralenkiamas buvo 4G klasės mokinys Aldas Markauskas iš 18 galimų taškų surinkęs 12 taškų, antras liko 2G klasės gimnazistas Dennis Baužinskis (11 taškų) ir trečias – 3G klasės mokinys Denis Yavuzer (6 taškai).

Gruodžio 19 dieną vyko kalėdinis krepšinio 3x3 turnyras. Trečią vietą iškovojo „Maroziniai aštuntokai“ komanda (Ernestas Puodėnas, Arnas Nostys ir Nojus Liutkus), antri – „Diskriminantai“ komanda (Aldas Markauskas 4G, Martynas Staponas 4G, Dovydas Šileika 4G ir Dennis Baužinskis 2G). Kalėdinio turnyro nugalėtojais tapo  „3G“ komanda (3G klasės gimnazistai: Matas Mackevičius, Denis Yavuzer ir Nedas Bražinskas).

Konkursų ir turnyro nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti medaliais.

Romualdas Mažionis